Nabídka našich produktů:

Nabízíme zateplený a odvětraný fasádní systém nejvyšší kvality "VINYL - SIDING." Je to fasádní obklad vyrobený na bázi měkčeného PVC.
Profily jsou vyráběny koextruzí a jsou probarveny v plné tloušťce. Materiál je lehce omyvatelný běžně dostupnými saponáty.
Lamelový fasádní obklad je určen v převážné většině k venkovnímu použití. Zahrnuje několik skupin prvků, které se mohou vzájemně kombinovat, či nahrazovat. Tvoří tak ucelenou soustavu pro kompletní opláštění jakéhokoliv typu budovy.

V kombinaci s izolačními materiály dosáhne výborných parametrů jako dodatečné zateplení budov.
Při vhodné kombinaci jednotlivých segmentů se dají velice vkusně a esteticky obložit a zateplit rodinné domy, různé průmyslové objekty, haly a mnoho dalšího jen a jen podle Vašeho přání.

Montáž celého systému je snadná, lze ji provádět za jakéhokoliv počasí - je nutno dbát na tepelnou roztažnost lamel a dodržování správného montážního postupu.

Velkou výhodou je vysoká záruka na materiál (50 let). Žádná údržba, omývání, lakování nebo natírání a po zásahu sprejerů možnost snadného umytí pouhým ředidlem bez následného znehodnocení a poškození obložení.

Tepelná izolace se vkládá do připraveného nosného roštu tak, aby zcela vyplnila prostor mezi latěmi nosného roštu.
Doporučená: Rotaflex Super - fasádní desky FD 01 výrobní tloušťky 50 - 160 mm. Rozměry 1200 x 600 mm. Koef. lambdy 0,040 W/m.K. Hydrofobizace.
Specifikace použití: fasádní systémy. Tloušťka se určuje výpočtem z původní konstrukce podle příslušné ČSN.

Foukaná izolace Climatizer Plus:

Je tepelně izolační hmota na bázi celulózových vláken, která si díky svým vynikajícím vlastnostem získává stále více příznivců.
V roce 1994 byla produktu Climatizer Plus jako prvnímu výrobku v historii ČR propůjčena známka ekologicky šetrný výrobek. V roce 1990 získal kanadskou známku "environmental choice".

Výhody produktu Climatizer Plus:

-výborné tepelně izolační vlastnosti
-nízké náklady na aplikaci - platíte pouze tolik, kolik izolačního materiálu se opravdu spotřebuje
-snížení spotřeby energie až o 30 - 50 %
-Climatizer Plus funguje zároveň jako zvuková izolace
-aplikace foukané izolace nevyžaduje žádné zásahy do interéru
-izolační hmota je ekologická a neškodí zdraví ani životnímu prostředí